logo

Firma PROTOS Technika Pożarnicza jest obecna na rynku od 27 lat. Działamy na terenie całego kraju, w szczególności województwa śląskiego, łódzkiego i opolskiego.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym, w tym sprzedaż sprzętu PPOŻ ( agregaty gaśnicze, gaśnice, koce gaśnicze, węże i hydranty, znaki ewakuacyjne i inne) oraz szkolenia przeciwpożarowe prowadzone przez inspektorów ochrony przeciwpożarowej. Sprzęt z naszej oferty pochodzi wyłącznie od krajowych producentów.

Ponadto, świadczymy usługi z zakresu prac konserwatorskich i naprawczych sprzętów przeciwpożarowych, w tym: przeglądy techniczne i naprawa urządzeń przeciwpożarowych, wykonywanie pomiarów i wydajności sieci hydrantowej wewnętrznej i zewnętrznej oraz prób ciśnieniowych, dokonywanie pomiarów natężenia oświetlenia awaryjnego, projektowanie i montaż oraz usługi konserwacyjne systemów sygnalizacji pożaru (SAP) oraz systemów oddymiających.

O najwyższej jakości świadczonych przez nas usług decyduje długoletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz posiadane certyfikaty, dzięki którym od lat zapewniamy bezpieczeństwo przeciwpożarowe w Państwa przedsiębiorstwach. W relacjach z Klientami charakteryzujemy się zaufaniem, wiarygodnością i terminowością realizowanych przedsięwzięć.

Współpracujemy z instytucjami, placówkami oświaty i służby zdrowia, przedsiębiorstwami krajowymi i zagranicznymi oraz klientami indywidualnymi, a grupa naszych Klientów nieustannie rośnie.

Firma PROTOS Technika Pożarnicza to również lakiernia proszkowa. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne usługi lakierowania proszkowego kolorami z zakresu palety RAL. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, kompleksową obsługę klienta oraz dogodne warunki współpracy realizujemy rozmaite zlecenie, w tym również nietypowe (wielkogabarytowe i niewymiarowe). Nasza oferta kierowana jest do przedsiębiorstw, klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych.

Wierzymy, że spełnimy oczekiwania wszystkich naszych Klientów. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferty i zakresu świadczonych usług prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy!

 

Protos Technika Pożarnicza Andrzej Dzieciaszek
42-233 Czarny Las
ul.Częstochowska 156

Godziny otwarcia 7.00 – 15.30
Telefon: 34 328 00 07
Faks: 34 328 00 07
Telefon komórkowy: 609 849 985
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.